FAQ

Jak mogę kupić u Was coinsy?

Kupowanie u nas coinsów jest u nas szybkie i w 100% bezpieczne. Wystarczy, że zdecydujesz jak chcesz zapłacić za coinsy, określisz jaką ilość coins chcesz kupić i na jaką platformę. Po dokonaniu zapłaty, dostarczymy Ci coinsy w maksymalnie 24h od momentu złożenia zamówienia. Szczegółową instrukcję zakupu coins znajdziesz tutaj.


Jakie formy płatności akceptujecie?

Aktualnie za coinsy możesz zapłacić przez przelew, Paypal, Skrill, kod Paysafecard lub SMS. Warto pamiętać, że aktualnie zapłata poprzez SMS jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób posiadających telefon w jednej z polskiej sieci komórkowej. Wkrótce będzie można również wysyłać SMS-y także z zagranicy.


Posiadam kanał na YouTube, czy mogę otrzymać od Was darmowe coinsy w zamian za promowanie Waszej firmy?

Oczywiście jest taka możliwość, ale pod pewnymi warunkami. Wejdź do działu „Współpraca”, aby uzyskać szczegółowych informacji na ten temat.


Jak długo trzeba czekać na realizacje zamówienia?

Najczęściej czas dostawy coins nie przekracza 3h od momentu złożenia zamówienia. W szczególnych przypadkach, które nie zawsze są zależne od nas, czas dostawy może przedłużyć się do 24h.


Czy mogę wymienić coinsy z FIFY 14 na coinsy do FIFY 15?

Nie świadczymy usługi wymiany coins w dosłownym rozumieniu tego słowa. Możesz jednak sprzedać nam coinsy do FIFY 14 i kupić coinsy do FIFY 15.


Czy mogę kupić coinsy bez rejestracji w waszym sklepie?

Tak, oczywiście. Jedyna różnica w przypadku zakupu coinsów lub kart piłkarzy bez rejestracji jest taka, że w tym wypadku będziesz musiał podać swój adres e-mail w momencie finalizacji składania zamówienia. Zalecamy jednak założenie konta w naszym sklepie, gdyż w niedługim czasie planujemy ciekawe promocje i rabaty dla wszystkich zarejestrowanych klientów naszego sklepu.

Czy mogę sprzedać u Was swoje coinsy?

Oczywiście. Wchodzisz do działu “Sprzedaj”, sprawdzasz aktualną cenę za coinsy, wybierasz grę oraz platform na której masz coinsy i wypełniarz formularz. Wówczas kontaktujemy się z Tobą, w celu finalizacji transakcji.  

Co mam zrobić, jeśli złożyłem zamówienie, zapłaciłem i nie dostałem coinsów w czasie 24h?

W takim wypadku prosimy jak najszybciej skontaktować się z nami, poprzez formularz kontaktowy, e-mail, gadu-gadu lub skype. Wówczas przeanalizujemy Twoje zamówienie i jeśli wystąpił jakiś błąd w procesie realizacji zamówienia, tak szybko jak to możliwe dostarczymy Ci coinsy.